Hakkımızda

2018 yılı sonunda kurulan PayBull; başta sanal POS olmak üzere müşterilerinin ödeme sistemleri alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet sunan ve global yüksek güvenlik standardı olan PCI-DSS sertifikasına sahip bir finansal teknolojiler şirketidir.

19.12.2020 tarihinde 6493 sayılı kanun kapsamında ödeme hizmetleri lisansını alan PayBull Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.’ye 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanunun 12’nci maddesinin (1) numaralı fıkrasının (a), (b) ve (c) bentlerinde belirtilen ödeme hizmetlerini sunma ve ödeme hizmetleri kuruluşu olarak faaliyette bulunma izni verildi. PayBull, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (“TCMB”) lisansı ile 6493 sayılı kanun çerçevesinde lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet vermektedir.

Yüksek güvenlikli, hızlı, erişilebilir ve kullanımı kolay arayüzlere sahip ürünleri ile internetten alışverişi kolaylaştırmanın ötesinde, hem son kullanıcılar hem üye iş yerlerini dijitalleşen ekonomiye en doğru ve rekabetçi şekilde adapte etmeyi öncelikli hedefi olarak belirleyen PayBull, e-ticaretin tüm aşamalarında müşterilerini desteklemeye devam ediyor.

TCMB LİSANS - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası ("TCMB") lisansımız ile 6493 sayılı kanun çerçevesinde lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet veriyoruz.

PCI DSS SERTİFİKA - PayBull olarak, PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonuna sahibiz.