PayBull Sanal POS

PAYBULL SANAL POS

En Uygun Komisyon Oranları ile Ertesi Gün Satış Yapmaya Başlayın!

PayBull Sanal POS ile bankalarla tek tek anlaşma yapmanıza gerek kalmadan, en uygun komisyon oranlarıyla ertesi gün ödeme alabilirsiniz. 24 saat içinde uygun komisyon oranları ile online satış yapmaya başlayın!

Hemen Başvuru Yap
PayBull Sanal POS
PayBull Sanal POS

EN AVANTAJLI SANAL POS

PayBull ile Satış Yapmaya Başlamak için Birçok Neden Var!

Neden "Ertesi Gün Ödeme Alma" ?
Ertesi Gün Ödeme Alma: İşletmenizi Nakit Akışında Rahatlatın!

İşletmelerin sürdürülebilir büyümesi ve başarısı, etkin bir nakit yönetimi stratejisiyle yakından ilişkilidir. İşte tam bu noktada PayBull'un "Ertesi Gün Ödeme Alma" hizmeti devreye giriyor. Nakit akışınızı hızlandırarak finansal esnekliğinizi artırmanızı sağlıyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

PayBull Sanal POS nedir?
PayBull Sanal POS, e-ticaret ile satış yapmak isteyen web sitesi sahiplerinin hızlı ve güvenli bir şekilde, uygun komisyon oranları ile online ödeme almalarına imkân tanıyan bir servistir. PayBull tarafından web sitelerine kolayca entegre edilerek, 24 saat içinde kullanıma açılabilmektedir.
PayBull Sanal POS’u işimde nasıl kullanırım?
Müşterileriniz almak istedikleri ürünleri sepete ekledikten sonra, sitenizdeki ödeme sayfası adımında PayBull ödeme ekranı formunu görür. Kullanımı kolay arayüz ile müşterileriniz açılan forma kart bilgilerini girer ve PayBull’un sizler için sağladığı güvenilir ve hızlı Sanal POS altyapısı aracılığıyla ödeme işlemini gerçekleştirir. Yapılan ödeme, saniyeler içinde PayBull’un sistemi tarafından incelenerek onaylanır ve alışveriş süreci başarıyla tamamlanır.
PayBull Sanal POS komisyon oranları nedir?
Komisyon oranı için aylık işlem hacminiz/yıllık ciro hedefiniz ve web sitenizin iş modeli gibi parametreler değerlendirilerek değerlendirme sonrası size uygun en avantajlı komisyon oranları belirlenmekte ve işinize özel avantajlı teklif sunulmaktadır. Komisyon oranınızı öğrenmek için www.paybull.com adresinden hemen başvur bölümünden, online başvuru formunu doldurmanız yeterli. Başvurunuz sonrası satış birimimiz, başvurunuzu en hızlı şekilde değerlendirmeye alıp size özel avantajlı teklifinizi iletecektir.
PayBull Sanal POS avantajları nedir?
PayBull Sanal POS hizmetlerimiz sayesinde tüm bankalarla tek tek anlaşma yapma zorunluluğunuzu ortadan kaldırıyoruz. Tüm banka kartları ve kredi kartlarıyla avantajlı oranlardan ödemelerinizi ertesi gün uygun komisyon oranları ile alabilirsiniz. PayBull Sanal POS’ta yıllık POS ücreti, ek POS ücreti, kurulum ücreti ve işlem ücreti bulunmaz. Sürpriz ücretlere maruz kalmadan PayBull Sanal POS’un uygun komisyon oranları ile işinizi büyütürsünüz.
PayBull Sanal POS hangi kart programları ile çalışıyor?
PayBull Sanal POS ertesi gün ödeme alma avantajıyla, Axess, Advantage, Bonus, Card Finans, Combo, Maximum, MaxiMiles, Miles&Smiles Paraf, Sağlam Kart, Shop&Fly World ve Wings kart programlarıyla uyumlu entegre bir şekilde çalışmaktadır. PayBull altyapısı sayesinde ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde alarak işinizi hızlıca büyütürsünüz.
PayBull Sanal Başvuru Formu

PayBull Sanal POS, e-ticaret ile satış yapmak isteyen web sitesi sahiplerinin hızlı ve güvenli ödeme ile, düşük komisyon oranları ile tüm kredi kartlarından online ödeme almalarına imkân tanıyan bir servistir.